Tee Juku.ee avaleheks

Internet Explorer: Vali Tools menüüst Internet options. Nupu alt General leiad akna nimega Home page, kuhu kirjuta http://www.juku.ee/. Olenevalt Exploreri versioonist vajuta seejärel Apply ja OK või lihtsalt OK.

Mozllla Firefox: Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval vasakul oleval juku.ee nimega ikoonil ja lohista see hiirega natuke kõrgemal ribal olevale maja pildiga nupule. Küsimusele "Kas soovid teha juku.ee avaleheks?" kliki vastuseks Jah.

Google Chrome: Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval paremal oleval tööriistaikoonil ja vali sealt Settings. Avanenud aknas otsi üles jaotus On startup ja vali sealt Open a specific page or set of pages ning kliki Set pages. Avanenud aknas kliki Use current pages ja vajuta OK.

Safari: Vali ülaserva menüüs Safari, seejärel Preferences. Avanenud General aknas vali New windows open with: Home page. Home page reale kirjuta http://www.juku.ee/.

Opera: Kui sul on Juku.ee ekraanil lahti, siis kliki üleval vasakul oleval Opera ikoonil ja vali sealt Settings alajaotusest Preferences. Avanenud aknas otsi üles rippmenüü Start-up ning vali sealt Start with home page. Nüüd kliki järgmisel real paremal pool olevat nuppu Use current ja vajuta OK